Cosmos
-0.95%
Cosmos

خرید ارز اتم

COSMOS ATOM

$ 36.60

1,039,962 تومان

-0.95%

$ 36.60

1,039,962 تومان

نمودار تغییرات قیمت اتم

ارز دیجیتال اتم ATOM یکی از ارزهایی است که مورد توجه بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال است. اتم به عنوان ارز اصلی شبکه کازماس شناخته می شود. به این معنی که هر کاری در این شبکه بخواهید انجام دهید باید از اتم استفاده کنید. برای خرید ارز اتم می توانید از راه های مختلفی که وجود دارد استفاده کنید.

ارز دیجیتال اتم چیست؟

ارز دیجیتال اتم (ATOM) ارز دیجیتال اصلی موجود در پلتفرم Cosmos است که برای تسهیل ارتباطات، مقیاس بندی و تعامل بین زنجیره های مستقل طراحی شده است. کازماس که به عنوان "اینترنت بلاک چین" نامگذاری می شود، به دنبال جمع آوری بلاک چین های مختلف در یک پلت فرم واحد است و چندین مشکل کلیدی را که از ابتدا این فناوری را آزار می دهد، حل کند:

 • مقیاس پذیری
 • قابلیت همکاری
 • قابلیت استفاده
 • حق حاکمیت

پروژه هایی که در شبکه کازماس راه اندازی می شوند باید امکان مبادله توکن های آنها را فراهم کنند. این شبکه به عنوان یک راه حل مدولار برای استفاده با بلاک چین های خاص برنامه در انواع مختلف سازماندهی شده است. این زنجیره‌ها باید آسان‌تر توسعه یابند، همراه با توانایی انتقال ارزش از یکی به دیگری بدون اینکه به حاکمیت متقابل آنها آسیبی وارد شود.

علاوه بر این، کازماس خود را به عنوان یک کیت ابزار به بازار عرضه می کند، با ابزارهای مدولار و قابل انطباق خود که در اختیار توسعه دهندگانی است که احساس می کنند آماده شروع کار بر روی تمرکززدایی اینترنت و زیرساخت های مالی مرتبط هستند.

کازماس چیست؟

کازماس Cosmos پروتکلی است که از چیزی به نام "تعامل پذیری بلاک چین" پشتیبانی می کند، که امکان برقراری ارتباط بلاک چین های مختلف با یکدیگر را فراهم می کند. کازماس قصد دارد بسیاری از شبکه های رمزنگاری را با ابزارهای اپن سورس مرتبط کند که امکان تراکنش های زنجیره ای را فراهم می کند. بر خلاف بسیاری از انواع دیگر ارزهای دیجیتال، کازماس و ارز دیجیتال کازماس (ATOM) برای خدمت به شبکه های دیگر برای ایجاد یک وب بلاک چین غیرمتمرکز مقیاس پذیر وجود دارند.

نحوه خرید ارز اتم از پینگی

ارز دیجیتال اتم را می توانید از صرافی پینگی بخرید. برای اینکار کافی است که پس از ورود به سایت، ثبت نام انجام دهید. برای ثبت نام در پینگی فقط به یک شماره همراه نیاز دارید که بهتر است این شماره به نام خودتان باشد. پس از ایجاد حساب کاربری باید مراحل احراز هویت را سپری کنید. 

برای احراز هویت فقط باید تصویر مدارک شناسایی خود را در سایت پینگی آپلود کنید و منتظر تایید از سمت کارشناسان باشید. در صورتی که مشکلی در مدارک شما وجود نداشته باشید هویت شما تایید می شود. پس از تایید هویت شما می توانید به فعالیت در بازار معاملاتی پینگی بپردازید.

تاریخچه ارز دیجیتال اتم (ATOM)

تاریخچه کازماس به سال 2014 باز می گردد، زمانی که توسعه دهندگان Ethan Buchman و Jae Kwon Tendermint باهم Tendermint را ایجاد کردند، الگوریتم اجماع که به عنوان ستون فقرات شبکه کازماس عمل می کند. در سال 2016، بوچمن و کوون وایت پیپر کازماس را منتشر کردند. در همان سال، اولین فروش توکن برای ارز دیجیتال اتم ATOM اتفاق افتاد.

یک سازمان غیرانتفاعی سوئیسی به نام The Interchain Foundation (ICF) به راه‌اندازی و توسعه کازماس کمک کرد، که بنیانگذاران از آن به عنوان «اینترنت بلاک چین‌ها» یاد کرده‌اند. در سال 2017، این سازمان میزبان یک عرضه اولیه کوین (ICO) برای توکن اتم ATOM بود که بیش از 17 میلیون دلار جمع آوری کرد. شرکت Tendermint در سال 2019 حدود 9 میلیون دلار برای ادامه توسعه پروژه جمع آوری کرد.

برای چه کاری می توان از ارز اتم استفاده کرد؟

توسعه دهندگان به ATOM نیاز دارند تا بتوانند در شبکه شرکت کنند و در مورد تغییرات پیشنهادی رای دهند. معامله گران می توانند ارزهای دیجیتالی مانند ATOM را معامله کنند. قیمت را حدس بزنند و سعی کنند با قیمت پایین بخرند و با قیمت بالاتر بفروشند. سرمایه گذاران همچنین می توانند ارز اتم ATOM خود را برای کسب پاداش استیک کنند. پاداش‌های استیکینگ مانند «سودهای ارز دیجیتال» هستند، زیرا کاربران می‌توانند به طور منظم به نسبت ارزش ارز دیجیتالی که دارند، ارز دیجیتال بیشتری دریافت کنند.

کیف پول های مناسب برای ارز دیجیتال اتم

پس از خرید ارز اتم شما باید آن را در یک کیف پول ناسب نگهداری کنید. کیف پول های مختلفی چه نرم افزاری چه سخت افزاری وجود دارند که از ارز دیجیتال اتم پشتیبانی می کنند. اما بهترین و مطمئن ترین آنها عبارتند از:

آیا استیک کردن ارز اتم ایمن است؟

استیکینگ اتم در Exodus به روشی غیر حبس انجام می شود. این بدان معناست که به همان اندازه ایمن است که آنها را در کیف پول خود نگه دارید. شما کنترل کامل روی توکن‌های خود را در حین استیک دارید، و حتی می‌توانید هر زمان که بخواهید سرمایه‌های خود را آن استیک کنید.

آیا اتم برای سرمایه گذاری خوب است؟

ارزش کازماس (ATOM) اخیرا به اوج های جدیدی رسیده است. در حالی که این کریپتو سال را با قیمت 6.49 دلار آغاز کرد، اکنون در زمان نگارش این مقاله 40.64 دلار ارزش دارد که برای افزایش 525 درصدی خوب است.

آنالیز روزانه
آنالیز هفتگی
آنالیز ساعتی
3
ATOM Cosmos
تومان
توجه :
 • قیمت ها با گذشت زمان تغییر می کنند
خرید / مبادله اتم

اطلاعات بازار پینگی

حجم بازار

---

شروع قیمت

---

قیمت کنونی

---

بالاترین قیمت ۲۴ ساعته

---

پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعته

---

جزییات ارز دیجیتال Cosmos

رتبه در بازار

#25

ارزش نسبت به BTC

0.00087707

ارزش نسبت به ETH

0.01176261

حجم مارکت (24h)

8.3 Bn

1H High/Low

$37.191 / $36.593

24H High/Low

$39.128 / $35.339

$ 36.60

اتم Cosmos

 • Rank #25
 • open-source
 • قیمت 36.60
 • تسلط به بازار 0.358%
 • پایین‌ترین/بالاترین 1H $37 / $37
 • پایین‌ترین/بالاترین 24H $39 / $35
 • مارکت‌کپ 8.3 Bn