Dogecoin
-0.49%
Dogecoin

خرید دوج کوین Dogecoin

DOGECOIN DOGE

$ 0.16

4,560 تومان

-0.49%

$ 0.16

4,560 تومان

نمودار تغییرات قیمت دوج کوین

مانند همه ارزهای دیجیتال، دوج کوین Dogecoin نیز یک ارز دیجیتالی است که میتوان به خرید و فروش آن پرداخت و از آن برای سرمایه گذاری استفاده کرد. اما خرید دوج کوین چگونه امکان پذیر است؟ از کجا میتوان دوج کوین خرید؟ این سوالاتی است که موقع خرید و فروش دوج کوین برای هرکسی پیش می آید.

دوج کوین چیست و چگونه کار میکند؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال نظیر به نظیر و متن باز است که دارای یک جامعه رو به رشد دارد. این ارز دیجیتال در سال 2013 به عنوان یک شوخی وارد دنیای ارز دیجیتال شد ولی طرفداران زیادی پیدا کرد. با توجه به اینکه قیمت دوج کوین بسیار پایین بود اما توانست سرمایه زیادی جذب کند. کد دوج کوین بر اساس اسکریپت لایت کوین است. یعنی با کمی تغییر در کدها و ایده های لایت کوین، دوج کوین به وجود آمده است. همچنین هر تغییر یا اصلاحی برروی لایت کوین انجام شود روی دوج کوین نیز اعمال می شود. دوج کوبن دارای 129 میلیارد کوین در گردش است و هر سال بلوک های جدیدی از کوین را در اختیار من قرار می دهد.

همانطور که گفته شد دوج کوین براساس لایت کوین توسعه پیدا کرده است. لایت کوین نیز خود فورکی از بیت کوین می باشد. این بدان معناست که شبکه های بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین از نظر ساختاری و عملکرد شباهت زیادی با یکدیگر دارند. بنابراین نحوه کار بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین یکی است و فقط از برخی جنبه‌ها مانند زمان بلاک و عرضه کل متفاوت هستند.

خرید و فروش دوج کوین در پینگی

برای خرید و فروش دوج کوین در بازار معاملاتی پینگی میتوانید طبق مراحل زیر اقدام کنید:

 1. ایجاد حساب کاربری با اطلاعات معتبر
 2. تایید و احراز هویت با مدارک شناسایی
 3. خرید و فروش دوج کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در پینگی

به همین راحتی شما می توانید به خرید و فروش دوج کوین بپردازید. البته به این مورد توجه داشته باشید که پینگی دارای سه سطح کاربری می باشد. هر سطح کاربری یک سری دسترسی ها و یک سری محدودیت ها دارد. که شرایط لازم برای ارتقا سطح کاربری را در پنل خود میتوانید مشاهده کنید.

فروش یا خرید دوج کوین از صرافی های آنلاین

اگر بخواهید از صرافی های آنلاین ارز دیجیتال دوج کوین بخرید، همانند پینگی باید ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس احراز هویت انجام دهید. پس از تایید توسط صرافی می توانید به خرید و فروش بپردازید. البته آگاه باشید که قیمت دوج کوین در صرافی های مختلف متفاوت است. پس به هنگام انتخاب صرافی به قیمت ها توجه کنید. از صرافی خرید کنید که قیمت دوج کوین آن پایین تر از مابقی باشد. اما موقع فروش دوج کوین خود را به صرافی بفروشید که قیمت آن بیشتر است. در این صورت سود شما در حالت ماکزیمم می باشد.

کیف پول های مناسب دوج کوین

همانطور که برای نگهداری همه ارزهای دیجیتال به کیف پول دیجیتال نیاز دارید، برای دوج کوین نیز همین شرایط صادق می باشد. اگر قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت بر روی دوج کوین دارید، میتوانید از کیف پول های داخلی صرافی ها استفاده کنید. اما اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز دیجیتال را دارید، ذخیره دوج در صرافی مناسب نیست. چرا که دارایی شما با خطر هک یا مسدود شدن مواجه است. با این تفاسیر در این قسمت برخی از کیف پول های مناسب برای ذخیره و نگهداری دوج کوین نام برده شده است:

آیا قیمت دوج کوین تا به حال به 1 دلار رسیده است؟

دوج کوین به عنوان یک شوخی آنلاین شروع شد و ارزش آن در 12 ماه گذشته بیش از 11000 درصد افزایش یافت. این صعود ادامه دارد و احتمالا 1 دلار را تحت الشعاع قرار دهد. اما واضح است که ارز دیجیتال در درازمدت دچار افت خواهد شد.

آیا می توان با دوج کوین چیزی بخرید؟

بلی، برای پرداخت هزینه خریدهای آنلاین در فروشگاه هایی که دوج کوین می پذیرند میتوانید ازآن استفاده کنید. همچنین در رستوران ها، آژانس های مسافرتی، ارائه دهندگان میزبانی وب و غیره نیز در صورت پذیرش دوج کوین، میتوانید هزینه ها رو با آن حساب کنید.

آیا ایلان ماسک دوج کوین دارد؟

ایلان ماسک گفت: "خارج از سهام تسلا و SpaceX، این بزرگترین دارایی من است." ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا گفت که مالک بیت کوین ، دوج کوین و اتریوم است.

دوج کوین در 5 سال چقدر ارزش خواهد داشت؟

با توجه به تجزیه و تحلیل فنی رایج و پیش بینی قیمت دوج کوین از Wallet Investor، افزایش بلند مدت انتظار می رود. پیش بینی قیمت 2026 0.945 دلار است. با 5 سال سرمایه گذاری در DOGE/USD ، درآمد حدود 86.33 +پیش بینی می شود.

دوج کوین را از کجا و چگونه خریداری کنیم؟

برای خرید دوج کوین، می توانید از طریق بازار معاملاتی پینگی اقدام کنید. برای خرید از پینگی کافی در چند دقیقه ثبت نام کرده و احراز هویت کنید.

آنالیز روزانه
آنالیز هفتگی
آنالیز ساعتی
3
DOGE Dogecoin
تومان
توجه :
 • قیمت ها با گذشت زمان تغییر می کنند
خرید و فروش دوج کوین

اطلاعات بازار پینگی

حجم بازار

---

شروع قیمت

---

قیمت کنونی

---

بالاترین قیمت ۲۴ ساعته

---

پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعته

---

جزییات ارز دیجیتال Dogecoin

رتبه در بازار

#12

ارزش نسبت به BTC

0.00000390

ارزش نسبت به ETH

0.00005236

حجم مارکت (24h)

21.68 Bn

1H High/Low

$0.164 / $0.163

24H High/Low

$0.170 / $0.159

$ 0.16

دوج کوین Dogecoin

 • Rank #12
 • meme coin
 • قیمت 0.16
 • تسلط به بازار 0.934%
 • پایین‌ترین/بالاترین 1H $0 / $0
 • پایین‌ترین/بالاترین 24H $0 / $0
 • مارکت‌کپ 21.68 Bn