Polygon
-0.21%
Polygon

خرید ارز ماتیک MATIC

POLYGON MATIC

$ 2.06

57,794 تومان

-0.21%

$ 2.06

57,794 تومان

نمودار تغییرات قیمت ماتیک

ارز دیجیتال ماتیک Matic یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شود. این توکن ابتدا بر روی شبکه Matic Network بود اما در اوایل سال ۲۰۲۱ این شبکه به پولیگان Polygon تغییر نام پیدا کرد. این توکن با چندین هدف طراحی شده است:

 1. استفاده به عنوان یک واحد پرداخت در شبکه
 2. استفاده از این توکن برای بهبود پلتفرم پولیگان
 3. کمک به امنیت پلتفرم با استیکینگ ماتیک Matic

خرید و فروش ماتیک در پینگی 

برای خرید فروش ارز ماتیک در بازار معاملاتی پینگی، ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. پس از بارگزاری مدارک لازم و طی کردن مراحل احراز هویت، می توانید به خرید و فروش ارزهای مختلف بپردازید. البته باید بدانید که اولین مرحله برای خرید ارز دیجیتال ماتیک داشتن یک کیف پول برای ذخیره و نگهداری ارزها می باشد. به این منظور شما می توانید از کیف پول داخلی پینگی استفاده کنید.

بازار معاملاتی پینگی دارای سه سطح کاربری می باشد:

 • سطح پایه: در این سطح شما فقط قادر به مشاهده بازار، واریز کریپتو و انجام معامله می باشید. برای برداشت کریپتو یا برداشت ریالی باید احراز هویت انجام دهید.
 • سطح یک: در این سطح شما قادر به واریز نامحدود رمزارز، معامله در کلیه بازارها و برداشت با رمزارز و ریال می باشید. البته در این سطح محدودیت واریز وجه 1 میلیون تومانی و محدودیت برداشت وجه 20 میلیون تومانی به صورت روزانه را دارید.
 • سطح دو: در این سطح شما قادر به واریز نامحدود رمزارز، واریز ریالی تا حداکثر محدودیت بانک مرکزی، مبادله در کلیه بازارها و برداشت رمزارز و ریال با سقف مشخص می باشید. در این سطح شما دارای محدودیت واریز وجه 150 میلیون تومان و محدودیت برداشت وجه 100 میلیون تومان به صورت روزانه می باشید.

خرید ارز ماتیک

برای خرید ارز دیجیتال ماتیک به صورت آنلاین باید به دنبال صرافی معتبر باشید. پس از انتخاب صرافی مورد نظر خود، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن باید به عنوان یک شخص حقیقی به مدارک هویتی خود را بارگذاری کرده و هویت خود را تایید کنید. پس از تایید هویت شما توسط صرافی، با توجه به محدودیت های ریالی یا ارزی می توانید به خرید و فروش ماتیک بپردازید.

فروش ارز ماتیک

فرآیند فروش ارز دیجیتال ماتیک نیز همانند خرید می باشد. اگر به هنگام خرید حساب کاربری ایجاد و احراز هویت کرده اید دیگر نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست. فقط کافی است که وارد حساب خود شوید و میزان ارزی که میخواهید بفروشید را مشخص کنید و مراحل لازم را طی کنید. اگر حساب کاربری نداشتید همانند مراحل خرید را سپری کنید تا بتوانید ارز خود را بفروشید.

کیف پول های ارز دیجیتال ماتیک

قبل از خرید هر ارز دیجیتالی بهتر است به فکر کیف پولی برای نگهداری آن باشید. معمولا کیف پول ها همه ارزهای دیجیتال را پشتیبانی نمیکنند. پس بهتر است قبل از خرید تحقیق کنید و کیف پول مناسب را تهیه کنید. برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال ماتیک می توانید از کیف پول های زیر استفاده کنید:

البته ناگفته نماند که بازارهای معاملاتی خود کیف پول داخلی دارند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. البته مشروط به اینکه آن بازار معاملاتی ارز دیجیتال موردنظر را پشتیبانی کند.

بهترین کیف پول برای نگهداری ماتیک کدام است؟

برای ذخیره رمز ارز ماتیک می‌توانید از انواع کیف‌پول های معتبر استفاده کنید. از بین کیف‌پول‌های نرم‌افزاری می‌توانید از تراست ولت و اتمیک استفاده کنید.

چگونه ارز ماتیک بخریم؟

در بازار معاملاتی پینگی می‌توانید با کارت بانکی عضو شتاب و کمترین کارمزد، اقدام به خرید رمز ارز ماتیک کنید. 

 

آیا این ارز برای سرمایه گذاری مناسب است؟

با توجه به روند قیمت این ارز و پیش بینی های آینده می تواند یک سرمایه گذاری سودآور در سال های آینده باشد. اهداف قیمت آن نشان می دهد که MATIC می تواند در سال 2021 به 2.37 دلار، در 2026 به 5.79 دلار و در 2028 به 7.32 دلار برسد.

از کجا ماتیک بخریم؟

شما می توانید از صرافی های آنلاین ویا بازار معاملاتی های معتبر ایرانی و خارجی خرید کنید. پینگی به عنوان یک بازار معاملاتی معتبر خدمات خرید و فروش ارز ماتیک را به کاربران خود ارائه می دهد.

آنالیز روزانه
آنالیز هفتگی
آنالیز ساعتی
3
MATIC Polygon
تومان
توجه :
 • قیمت ها با گذشت زمان تغییر می کنند
خرید و فروش متیک

اطلاعات بازار پینگی

حجم بازار

---

شروع قیمت

---

قیمت کنونی

---

بالاترین قیمت ۲۴ ساعته

---

پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعته

---

جزییات ارز دیجیتال Polygon

رتبه در بازار

#15

ارزش نسبت به BTC

0.00004911

ارزش نسبت به ETH

0.00065787

حجم مارکت (24h)

15.04 Bn

1H High/Low

$2.068 / $2.038

24H High/Low

$2.169 / $2.014

$ 2.06

ماتیک Polygon

 • Rank #15
 • Scalability
 • Interoperability
 • Modularity
 • قیمت 2.06
 • تسلط به بازار 0.647%
 • پایین‌ترین/بالاترین 1H $2 / $2
 • پایین‌ترین/بالاترین 24H $2 / $2
 • مارکت‌کپ 15.04 Bn