درباره ما

داستان شکل گیری پینگی

داستان شکل‌گیری پینگی از آنجایی آغاز شد که کیفیت سرویس‌های موجود در حوزه‌ی معاملات ارزهای دیجیتال در ایران، بسیار کمتر از انتظارات کاربران است. تصمیم گیری برای راه اندازی بازار معاملاتی پینگی از فروردین 99 آغاز شد. تا تیرماه 99 با بیش از 10 نفر مصاحبه نهایتا با 4 نفر هم تیمی در فضای کار اشتراکی مکعب آغاز به کار کردیم.

تا شهریور ماه با 7 نفر نیرو که علاوه بر کار روی بک اند پروژه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و بلاگ سایت رو پیش میبردند، مذاکرات برای جذب سرمایه گذار با بیش از 4 نفر آغاز شد. نهایتا در مهر ماه مترجم ها به تیم اضافه شدند و در آبان تیم دیجیتال مارکتینگ تکمیل شد.

در آذر ماه همان سال با 11 نفر هم تیمی با سرمایه گذار به توافق نهایی رسیدیم. ساخت دفتر بزرگ پینگی در سیتی سنتر اصفهان از آذر ماه کلید خورد و دی ماه کل تیم در دفتر موقت در سیتی سنتر مستقر شدند.

در حال حاضر پینگی در اینوتکس 2021 پس از 4 ماه متوالی تست مستمر سیستم از بازار معاملاتی پینگی رونمایی شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

هدف پینگی

هدف ما فراهم نمودن سرویسی منطبق بر استانداردهای به‌روز جهانی و همچنین انتظارات معامله‌گرانِ حرفه‌ای بازار ارز دیجیتال است.