تحلیل قیمت

در ۷ روز گذشته قیمت دوج کوین ۴۱% افزایش یافت

قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته (۲۱ مرداد ۱۴۰۰) با رشد بیش از ۱۲ درصد به ۰/۲۷۴ دلار رسید. این امر نمایانگر رشد ۴۱ درصدی میم کوین (Dogecoin) در ۷ روز گذشته است که عملکرد بهتر این رمز ارز را نسبت به بیت کوین و اتریوم نشان می‌دهد. اتریوم در ۷ روز گذشته ۲۹ درصد رشد کرده و بیت کوین نیز در مدت زمان مشابه صعود ۲۱ درصدی قیمت را نشان می‌دهد.

چکیده

  • قیمت دوج کوین با افزایش ۴۱ درصدی در هفت روز به ۰/۲۷۴ دلار رسید.
  • با افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال، دوج سریعتر از بیت کوین یا اتریوم افزایش می‌یابد.

دوج کوین در اوایل می ۲۰۲۱ به ارزش ۰/۷۳ دلار رسید و سپس در هفته‌های بعد تقریباً ۷۸ درصد ارزش خود را از دست داد. در حال حاضر، دوج کوین دوباره در روند صعودی قرار گرفته است.

در میان افزایش ارزش بازار رمز ارز‌ها به ۲ تریلیون دلار رساند، دوج کوین نیز در حال افزایش است. در حال حاضر DOGE بیش از ۱۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت.

دوج کوین با عملکرد بهتر خود نسبت به اتریوم و بیت کوین در مقایسه با همتایان از رشد خوبی برخوردار است. بازار رمز ارز‌ها در می ۲۰۲۱ سقوط کرد که منجر به کاهش قیمت بسیاری از ارز‌های دیجیتال شد، اما در چند هفته‌ی اخیر بازار در روند صعودی قرار گرفته است.

هم دوج کوین و هم شیبا کوین (SHIB) از روز دوشنبه (۱۸ مرداد ۱۴۰۰) در روند صعودی مشابه بودند. دوج کوین هفته گذشته ۲۷ درصد و شیبا کوین ۲۴% افزایش یافت. از آن زمان دوج کوین به روند افزایشی خود ادامه می‌دهد، اما شیبا کوین تغییر چشمگیری نداشته و در عرض ۲۴ ساعت گذشته تنها ۹%صعود کرده است.

کاردانو (ADA) یکی از دیگر رمز ارز‌های برتر بازار امروز است؛ زیرا این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته و با نزدیک شدن به اجرای قرارداد هوشمند شبکه ۲۱ درصد افزایش یافت و به ۱/۷۸۳ دلار رسید. قرارداد هوشمند بخش مهمی از هدف کاردانو برای به چالش کشیدن اتریوم به عنوان پلتفرم پیشرو توسعه dapp است. قیمت کاردانو در حال حاضر در ۷ روز گذشته تقریباً ۳۶ درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا