آموزشآموزش آلت کوین ها

آموزش بازی Thetan Arena – کسب درآمد از بازی تتان آرنا

اگر بازی‌های اکشن و چند نفره آنلاین برای شما جذاب است، بدون شک شیفته بازی Thetan Arena خواهید شد. بازی تتان آرنا یا Thetan Arena توسط توسعه دهندگان بازی Wolffun که با موفقیت بازی Heroes Strike را ارائه کردند، راه اندازی شد. در حال حاضرنسخه‌ی بتا این بازی برای سیستم عامل‌های دسکتاپ، اندروید و iOS در دسترس است. پیش نمایش نسخه‌ی اصلی این بازی مورد استقبال بسیاری از گیمرها قرار گرفته است. اگر علاقمند به بازی و کسب درآمد هستید تا انتهای مقاله همراه صرافی پینگی باشید تا با نحوه‌ی بازی و کسب درآمد از این بازی را یاد بگیرید.

بازی Thetan Arena چیست؟

بازی Thetan Arena یک بازی آنلاین میدان جنگ چند نفره (MOBA) است که همه‌ی بازیکنان می‌توانند بازی کنند و از آن لذت ببرند. این پلتفرم بازی از توکن‌های NFT استفاده می‌کند. بازیکنان با دریافت توکن NFT مالک شخصیت‌ها و آیتم‌های درون بازی می‌شوند. به جز توکن NFT دو توکن دیگر در این بازی وجود دارد. یکی از این توکن‌ها، کوین‌های تتان (THC) است و بازیکنان می‌توانند آنها را برای توکن‌های NFT خرج کنند. کوین بعدی، توکن THG است و به عنوان یک توکن حاکمیتی عمل می‌کند.

این بازی رقابتی در ماه اکتبر به صورت بتای باز برای اندروید، iOS و دسکتاپ عرضه شد. بازی تتان آرنا اولین بازی مبتنی بر بلاک چین است که از قالب MOBA استفاده می‌کند. علاوه بر این در آینده می‌توانیم انتظار ویژگی‌هایی مانند جنگ‌های صنفی، حالت‌های همکاری، مسابقات یکپارچه و محتوای فصلی را داشته باشیم.

گیمرهایی که تمایل به بازی در صفحه نمایش بزرگ تر دارند، اکنون می‌توانند نسخه‌ی بتای بازی Thetan Arena را در دسکتاپ بازی کنند. تیم توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که محدودیت ظرفیت نسخه‌ی iOS نیز رفع شده است. نسخه‌ی باز بتا اکنون در وبسایت رسمی Thetan Arena برای سیستم عامل‌های دسکتاپ، اندورید و iOS در دسترس است. انتظار می‌رود نسخه‌ی اصلی بازی در ماه آینده منتشر شود.

 

اگر قصد خرید ارزهای متاورسی را دارید حتما از مقاله زیر استفاده کنید:

ارزهای متاورسی با سود بالا !

 

بازی Thetan Arena در نهایت به عنوان یک پلتفرم بازی عمل می‌کند که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، گیمرهایی که می‌خواهند بر تابلوهای امتیازات تسلط یابند و همچنین پخش‌کننده‌های رسانه‌های اجتماعی که مایلند محتوای جذابی تولید کنندو بینندگان و درآمدشان را به صورت تصاعدی افزایش دهد، در یک پلتفرم دو هم جمع کرده و با یکدیگر متحد می‌کند.

بازی Thetan Arena چیست؟

بازی Thetan Arena دارای طراحی دو بعدی با نمای بالا به پایین برای بازیکنان است. این بازی دارای محیط و کاراکترهایی است که از نظر طراحی مینیمال هستند و دارای یک لمس رترو هستند. در هر دور، بازیکنان از مهارت های مبارزه و کار تیمی خود برای دریافت حداکثر پاداش استفاده می‌کنند. این پلتفرم از مدل Free-to-Play برای کسب درآمد استفاده می‌کند.

اقتصاد بازی بر اساس توکن Thetan است. از آن برای دریافت قهرمانان ممتاز استفاده می‌شود یا بازیکنان می‌توانند آن را به شکل ارز فیات دریافت کنند. علاوه بر این، از توکن THG برای ارتقای قهرمانان ممتاز به قهرمانان Thetan یا پاداش استفاده می‌شود. بازی Thetan Arena توسط سازنده بازی محبوب ویتنامی Wolffun توسعه داده شده است. Wolffun تاکنون دو بازی شناخته شده را در گوگل پلی ساخته است: Tank Raid Online و Heroes Strike که این بازی‌ها تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده‌اند.

مدل Free-to-Play مفهوم جدیدی برای کسب درآمد از طریق بازی است که اولین بار توسط بازی تتان آرنا ارائه شد. به عقیده‌ی توسعه دهنده این بازی، سرمایه گذاری در ابتدای بازی کار چندان معقولی به نظر نمی‌رسد. به همین دلیل توسعه دهنده تتان آرنا از یک مفهوم جدید استفاده کرد.

مدل Free-to-Play چیست؟

بر اساس این مدل، در ابتدای بازی به طور پیش فرض به گیمرها یک قهرمان ارائه می‌شود که می‌توان از آن برای بدست آوردن توکن‌های داخل بازی (تتان کوین) استفاده کرد. هرچه در بازی جلوتر بروید قهرمانان دوم و سوم را نیز دریافت خواهید کرد. با استفاده از این ۳ قرمان رایگان، توکن‌های کافی برای خرید قهرمانان جدید و برتر از طریق Thetan Marketplace را بدست می‌آورید.

مدل Free-to-Play بازی تتان آرنا

حالت های بازی در Thetan Arena

Thetan Arena پنج حالت برای رقابت بازیکنان با یکدیگر ارائه می دهد. حالت های گیم پلی عبارتند از Deathmatch، Battle Royale، Superstar، Tower Siege و Custom mode. یک بازیکن می تواند با دوستان خود بازی کند یا به صورت تصادفی با بازیکنان دیگر در سراسر جهان برای بازی حالت های مختلف گیم پلی بازی کند.

 • Deathmatch – حالت گیم پلی شامل حذف تیم دیگر در کمتر از ۳ دقیقه برای جمع آوری امتیاز حذف و تبدیل شدن به تیم برنده است. دو تیم ۴ نفره به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 • Battle Royale (انفرادی یا دونفره) – در مجموع ۱۲ بازیکن سعی می کنند در کمتر از ۴ دقیقه با یکدیگر رقابت کنند تا آخرین نفر باشند. درست مانند بازی معمولی بتل رویال، این بازی همچنین شامل یک منطقه محصور شده است که با گذشت زمان کوچکتر و کوچکتر می شود.
 • Superstar – در این بازی ۸ بازیکن برای جمع آوری امتیاز مسابقه، حداکثر ۵۰ امتیاز از سوپراستار “مادر” که به تولید ستاره های پوینت ادامه می دهد، در کمتر از ۴ دقیقه با یکدیگر رقابت می کنند.
 • Tower Sige – به هر تیم ۴ نفره یک برج برای دفاع داده می شود و هدف آنها این است که در حین دفاع از برج حریف، برج خود را نیز پایین بیاورند. اگر هیچ یک از برج ها تا پایان نابود نشوند، تیمی که بیشترین امتیاز سلامتی را داشته باشد برنده می شود.
 • Custom mode – بازیکنان همچنین می توانند گیم پلی بازی را برای بازی در هر حالتی که انتخاب می کنید، با هر تعداد بازیکن، روی هر نقشه ای که می خواهید، سفارشی کنید.

حالت های بازی در Thetan Arena

قهرمانان در بازی Thetan Arena

در ابتدای برای شروع بازی، به هر بازیکن یک قهرمان رایگان پیشنهاد می شود. در بازی ۳ دسته قهرمان وجود دارد، یعنی Assassins، Marksman و Tank.

 • Assassin: قهرمان Assassins به عنوان قاتلی بازی می شود که می توانند وارد مبارزه شوند، با کمبوها دشمنان را از بین ببرید و سپس از منطقه فرار کند. آنها معمولا سلامت و سرعت حمله کمتری دارند، اما تحرک بالایی دارند.
 • Marksman: تیراندازان حداکثر DPS را در تیم دارند و در وارد کردن آسیب های حیاتی به دشمنان بسیار حیاتی هستند. سلامت آنها معمولا در محدوده متوسط ​​طبیعی است، همین امر را می توان در مورد سرعت آنها نیز گفت.
 • Tank: قهرمانان تانک سپر کل تیم هستند و با مهارت های مناسب می توانند تبدیل به تغییر دهنده بازی در مبارزات تیمی شوند. آنها باید صدمات زیادی را متحمل شوند و بنابراین سلامتی آنها حداکثر از این سه مورد است در حالی که حمله آنها عادی و سرعت نسبتاً پایین است.

قهرمانان در بازی Thetan Arena

مقایسه قهرمان رایگان با قهرمان برتر

 • قهرمان رایگان نمی‌تواند در رویدادهای ویژه بازی شرکت کند.
 • نمی‌توانید قهرمان رایگان را بخرید، بفروشید یا معامله کنید.
 • قهرمان رایگان به قهرمان تتان تبدیل نمی‌شود.
 • قهرمان رایگان فرصت کمتری برای کسب توکن دارد.

آموزش بازی Thetan Arena

از طریق thetanarena وارد وبسایت رسمی بازی شوید. یکی از گزینه‌های اندورید، دسکتاپ و یا iOS را انتخاب کنید. در این مقاله نسخه‌ی دسکتاپ بازی را به شما ارائه می‌دهیم. هیچ تفاوتی در سیستم عامل‌های متفاوت ندارد. پس از دانلود نسخه‌ی دسکتاپ وارد صفحه‌ی اول بازی می‌شوید.

آموزش بازی Thetan Arena

اگر قبلاً در این بازی ثبت نام کرده‌اید گزینه‌ی “login” و اگر ثبت نام نکرده‌اید گزینه‌ی “register” را انتخاب کنید. ما سعی کردیم از ابتدا و نحوه‌ی ثبت نام این بازی را به شما آموزش دهیم، بنابراین گزینه‌ی “register” را انتخاب می‌کنیم. برای شروع و ثبت نام باید ایمیل خود را وارد کنید. یک تایید به ایمیل شما ارسال می‌شود که باید آن را در کادر مربوط وارد کنید. پس از وارد کردن ایمیل بر روی Send code کلیک کنید.

تبت نام در بازی تتان آرنا

بعد از وارد کردن کد تایید بر روی creat کلیلک کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید. در این قسمت یک پیام بر روی صفحه به شما نشان داده می‌شود. این پیام حاوی دریافت قهرمان‌های رایگان است که با کلیک بر روی آن می‌توانید آنها را دریافت کنید.

قهرمان رایگان بازی تتان آرنا

در این قسمت همانطور که در بالا گفته شد به شما سه قهرمان رایگان ارائه می‌شود.

دریافت قهرمان رایگان در بازی

با کلیلک بر روی “claim” قهرمانان برای شما نمایش داده می‌شوند. حال می‌توانید بازی خود را شروع کنید. اما قبل از آن به برخی از اطلاعات نیاز دارید.

صفحه اصلی بازی Thetan Arena

بالا سمت راست سه توکن به رنگ صورتی، طلایی و سبز وجود دارد. اگر بر روی توکن صورتی رنگ کلیلک کنید اطلاعات لازم را دریافت خواهید کرد. این توکن با نماد p.p نمایش داده می‌شود و تنها برای بروز رسانی قهرمان قابل استفاده است، شما نمی‌توانید این توکن را با ارزهای دیگر مبادله کنید یا آنها را بخرید و بفروشید.

توکن ککناری و طلایی رنگ توکن GTHC است که می‌توانید از آن در داخل بازی استفاده کنید. این توکن‌ از طریق نبرد، تورنومنت، رویدادهای ویژه و پاداش بدست می‌آید. این توکن‌ها قابل تبدیل به توکن‌های THC هستند که قابلت معامله و خرید و فروش در بازار را دارند. توکن سبز رنگ توکن GTHG است که همانند توکن‌های GTHC بدست می‌آید و شما با تبدیل آنها به توکن THG می‌توانید کسب درآمد کنید.

در این صفحه و بالای قهرمان جام طلا وجود دارد که شما با هربار برد ۲۴ جام بیشتر می‌برید. اگر مساوی کنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد و اگر باختید ۲۴ جام از دست خواهید داد. اگر بر روی گزینه‌ی HERO در سمت چپ تصویر بزنید می‌توانید اطلاعات لازم در مورد قهرمان ها را بدست آورید. برای بروز رسانی این قهرمان به ۲ توکن GTHG نیاز دارید.

دریافت پاداش THG

قسمت SKILL هم مربوط به مهارت‌های قهرمان است شما در این قسمت نمی‌توانید مهارت‌های FURY را تغییر دهید. بقیه ی مهارت‌ها با توجه به قهرمانان انتخابی شما متفاوت است. همچنین در قسمت Friends می‌توانید آیدی دوستان خود را وراد کرده و با آنها بازی کنید، اگر دوستی ندارید بر روی Find Match بزنید تا بازی به شما دوستانی را پیشنهاد دهد و با آنها بازی کنید.

انتخاب مودهای بازی

همچنین می‌توانید مودهای بازی را تغییر دهید. از طریق گزینه‌ی select mode مود بازی خود را انتخاب کنید. این مودها معمولا هر ۱ الی ۲ ساعت تغییر می‌کنند. در قسمت پایین مود اطلاعات لازم برای هر بازی را مشاهده می‌کنید.

در قسمت ranking reward را می‌بینید. فصل‌ها هر ۸۰ روز یکبار تغییر می‌کنند. توکن GTHC و GTHG در طول بازی بدست می‌آیند. شما توکن‌های GTHG را تنها از طریق پاداش می‌توانید دریافت کنید. اگر آماده‌ی بازی هستید بر روی Ready کلیلک کنید.

روش‌های کسب درآمد از بازی Thetan Arena

اگر قصد ندارید در ابتدای برای سرمایه گذاری کسب کنید، می‌توانید از قهرمان های رایگان استفاده کنید و با پیشروی در بازی تتان کوین بدست آورید. شما می‌توانید تتان کوین با نماد THC را در بازار خرید و فروش کنید و یا با آنها قهرمانان برتر بخرید.

توکن THG کوین بومی این پلتفرم بازی است. شما با شرکت در رویدادهای ویژه‎، تورمینگ و غیره ارزهای بیشتری کسب خواهید کرد. با رسیدن به سطوح پیشرفته امتیاز و پاداش بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

برای دریافت توکن به یک کیف پول نیاز دارید. شما باید به قسمت Market place بازی بروید و بعد از آن بر روی connet wallet بزنید. برای مثال کیف پول متامسک را انتخاب کرده و آن را تایید کنید. اگر تا الان کیف پول متامسک نداشته‌اید و یا با ساخت آن آشنا نیستید به مقاله‌ی آموزش نصب و استفاده از کیف پول متامسک مراجعه کنید.

روش‌های کسب درآمد از بازی Thetan Arena

در قسمت market place همچنین می‌توانید قهرمان‌ها و قیمت خرید را مشاهده کنید.

توکن THG چیست؟

ارز دیجیتال بومی بازی تتان آرنا توکن THG است. این توکن کاربردهای متفاوتی دارد. THG از طریق IDO در Polkastarter عرضه اولیه شد و بر روی زنجیره هوشمند بایننس ارائه می‌شود. در زمان نوشتن این مقاله هر توکن THG با قیمت ۱۷٫۱۸ دلار معامله می‌شود.

کاربردهای توکن THG چیست؟

 • استیکینگ
 • رای گیری
 • پاداش
 • مزایای بازی

استیکینگ: یکی از راه‌های دریافت توکن THG استیکینگ است. شما برای استیکینگ بخشی از این توکن را در قراردادهای هوشمند واریز می‌کنید و از این طریق سهمی از درآمد بازی به کسانی که توکن‌های خود را استیک کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.

رای گیری: تصمیم گیری در مورد آیتم های درون بازی و محصولات بر عهده دارندگان توکن THG است. دارندگان می‌توانند با استفاده از سیستم رای گیری در توسعه‌ی بازی شرکت کنند. میزان تاثیر رای شما به میزان دارایی شما بستگی دارد.

پاداش: گیمرها با شرکت در نبرد و رویدادهای ویژه توکن THG دریافت می‌کنند. آنها می‌توانند توکن‌های خود را از طریق بازار با سایر ارزهای دیجیتال مبادله و معامله کنند.

مزایای بازی: مزایای خاصی مانند ارتقاء، جعبه های جایزه، شرکت در جنگ های صنفی و جهانی که فقط مختص دارندگان THG است در بازی تتان آرنا وجود دارد. همچنین حداقل مقدار دارایی THG برای مزایای مختلف درون بازی فرق می کند.

نتیجه گیری

بازی‌های مدل: بازی کن و درآمد کسب کن” در فضای بلاک چین به صورت روزانه افزایش می‌یابند. بازی‌های زیادی در این فضا طراحی شده‌اند که موفقیت آنها در بلند مدت مشخص می‌شود. به نظر می رسد بازی Thetan Arena با مدل Free-to-Play روح تازه ای به مجموعه بازی های مبتنی بر بلاک چین است بخشیده است. گرافیک بازی لذت بخش و جذاب است. البته بازی تتان آرنا نسبتا ساده است و به عنوان یک پلتفرم تشویق برای بازیکنان و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. با توجه به موقعیت بازی در حال حاضر، میزان علاقه نهادی پیرامون بازی چشم انداز آن را امیدوار کننده می کند.

11 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
   طبق سایت اصلی بازی برای شروع ۳ هیرو رایگان بهتون میده، اما ارتقا و دسترسی به قابلیت‌های بیشتر رایگان نیس و باید هزینه پرداخت کنین

 1. سلام وقت بخیر
  خیلی مقاله عالی بود، من الان ۵تا توکن طلایی گرفتن بعد از وصل شدن به متمسک میشه بررداشت؟ یا رنکم توی بازی باید بالا بره؟؟؟؟

  1. سلام وقت شماهم بخیر
   خیلی خوشحالم که این مقاله براتون مفید بوده.. برای claim کردن توکن‌ باید به سطح برنز رسیده باشین. اگه شما به این سطح رسیدین بله میتونین توکن‌هاتون رو برداشت کنین در غیر اینصورت باید سطحتون رو ارتقا بدین

 2. سلام من اصلانمیتونم وارد بازی بشم ووی پی ام قبول نمیکند یه وی پی ام خوب معرفی کنید

 3. سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون.
  بیزحمت اون کوین دوم هم میفرمایید به چه درد میخوره رنگ بنفشی داره.
  سپاس

  1. سلام
   هیچی فقط برای اپدیت هیرو هاست ارزش پولی نداره فقط واسه یه بازی هستش

  2. سلام. دوست عزیز این کوین برای کسب در آمد نیست درون خود بازی برای ارتقای هیرو ها و غیره استفاده میشه

 4. سلام ممنون از مقاله خوبتون من با هیرو های رایگان شروع کردم . گفتن باید تا برنز یک برسی تا بتونی برداشت کنی الان برنز یکم ولی تو متامسک صحفه برداشت ارز بالا نمیاد اگه میشه کمک کنید ممنون

 5. سلام
  دوستان از چ vpn استفاده کنیم ک هم سرعت خوب داشته باشه وهم قطع نشه موقع بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا