اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

VeChain رهبر آینده آلتکوین شاهد جهش های صعودی خواهد بود

  • HODLers منتظر بهبود گسترده بازار کریپتو هستند.
  • FXStreet توضیح می دهد که چگونه VeChain (VET) خود را به عنوان یک رهبر بازار آلت کوین معرفی می کند.
  • قیمت VET شاهد سه گانه شکست های صعودی خواهد بود.

در حال حاضر، به نظر می رسد بازار کریپتو در آشفتگی قرار دارد. مثل همیشه، هر بازاری روزهای پرفراز و نشیب خود را دارد و بزرگ‌ترین صعودها بلافاصله پس از خیره‌کننده‌ترین سقوط‌ها اتفاق می‌افتد. طبق گفته های CoinGecko و CoinMarketCap، بازار در حال حاضر با مشکل مواجه است.

با این حال، بسیاری از دارندگان بلندمدت، سرمایه‌گذاران باتجربه و تحلیل‌گران خبره ارزهای دیجیتال همچنان برای گاوهای ارز دیجیتال مورد انتظار خود HODLing هستند. به عنوان مثال، بسیاری انتظار دارند که قیمت بیت کوین (BTC) تا زمان کریسمس از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر رود.

به طور مشابه، بسیاری انتظار دارند که قیمت آلتکوین ها نیز از همین روال پیروی کند. به عنوان مثال، بسیاری انتظار دارند که قیمت اتریوم (ETH) به زودی از ۱۰۰۰۰ دلار فراتر رود. FXStreet برای افزایش سرسام‌آور قیمت VeChain پیش‌بینی کرده است.

این پیش بینی در مورد اینکه چگونه قیمت VET در حال توسعه سه گانه شکست های صعودی است صحبت می کند. در واقع، در مورد شرایط خاصی صحبت می کند که به یک درایو قابل توجه بالاتر اشاره می کند. به طور خاص، این مقاله تاکید می کند که چگونه VeChain در نهایت به یک رهبر در بازار آلت کوین تبدیل می شود.

در حال حاضر، قیمت VET برای یک تله خرس بزرگ تعیین شده است. این ارز دیجیتال به زودی افزایش قیمتی بیش از ۸۰ درصدی را به همراه خواهد داشت. این بدان معناست که زمان فروش های کوتاه مدت در آینده به پایان رسیده است. برای تأکید، این پیش بینی به سه دلیل اصلی در این زمینه که چگونه VET به این پیشرفت دست خواهد یافت، اشاره می کند.

به طور خاص، این پیش بینی به این موضوع اشاره دارد که چگونه VeChain در موقعیت منحصربه‌فردی برای بهترین استفاده از سه سیگنال صعودی قدرتمند قرار دارد. این استدلال از نمودار نقطه و شکل آن می آید.

در حال حاضر، هر سه سیگنال قرار است پس از ورود VeChain به ورودی تنظیمات طولانی فرضی، راه اندازی شوند. این سه سیگنال با ورودی ۰٫۱۲۸ دلار شروع می شوند. این یک شکست صعودی سه تایی را ایجاد می کند، یک الگوی نقطه و شکل تله خرس را تأیید می کند، و در نهایت زاویه نزولی غالب بازار را می شکند که VET را به یک بازار صعودی تبدیل می کند.

در واقع، دیدن اینکه قیمت VeChain در چند روز آینده چگونه خواهد بود، بسیار دیدنی است. از جنبه مثبت، قیمت می تواند بیش از ۰٫۲۱ دلار باشد. در مقابل، ریسک نزولی می تواند قیمت را به ۰٫۰۷ دلار کاهش دهد.

در سمت دیگر معامله‌گر و تحلیلگر ارز دیجیتال Van de Poppe می گوید که یک فرصت خرید بالقوه برای VeChain در حدود ۰٫۰۰۰۰۰۲۱۰ BTC (0.12 دلار) وجود دارد اگر آلت کوین در نمودارها پایین تر را چاپ کند. پایین بودن بالاتر معمولا نشان دهنده یک روند صعودی در تحلیل تکنیکال است.

معامله‌گر و تحلیلگر ارز دیجیتال می‌گوید VeChain در سطح حمایت ۰٫۱۱ دلار قرار دارد، اما منتظر اقدام قیمت بیت‌کوین برای تعیین جهت آلت‌کوین‌ها خواهد بود.

 

منبع خبر: coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا