Tezos

خرید تزوس Tezos (XTZ)

نمودار تغییرات قیمت تزوس

$6.16307364

0.147%

ارز در دسترس/کل 1.92 Bn / 864.31 Mn
مارکت‌کپ 5.33 Bn
روز گذشته $6.01168865
یک‌ساعت گذشته $6.16671205
تغییر هفته گذشته -7.332%
تغییر ماه گذشته 12.757%

تزوس Tezos که با نماد اختصاری XTZ شناخته می شود، یک شبکه بلاک چین است که با یک توکن دیجیتالی مرتبط است که به tezzie یا Tez معروف است. این توکن ها استخراج نمی شوند زیرا شبکه از پروتکل اجماع اثبات سهام استفاده می کند. این شبکه بلاک چین یک پلتفرم متن باز خوداصلاحگر است که برای ایجاد و میزبانی برنامه ها و دارایی ها طراحی شده است.

تزوس (Tezos) چیست؟

تزوس Tezos یک شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) است که معاملات همتا به همتا (P2P) را از طریق ارز دیجیتال بومی خود XTZ (به نام Tezzie) از طریق بستر غیرمتمرکز خود با استقرار قراردادهای هوشمند ارائه می دهد. بلاک چین Tezos همچنین ساخت برنامه های غیر متمرکز (DApps) را تسهیل می کند و به عنوان رقیبی بالقوه برای اتریوم در نظر گرفته می شود. Tezos بزرگترین عرضه اولیه کوین (ICO) در تمام دوران را داشت و 232 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد، اما پس از راه اندازی با مشکلات و تاخیرهای قابل توجهی روبرو شد.
پروژه Tezos توسط Arthur Breitman با نام مستعار "L.M. Goodman" در سال 2014 با هدف ارائه راه حل های جدید برای مشکلی که امروزه اکثر سیستم عامل های بلاک چین با آن روبرو هستند راه اندازی شد. درواقع تزوس در سال 2014 تلاش کرد تا آنچه را که پلتفرم خوداصلاحگر می نامند را ایجاد کند. این مفهوم به این معنی است که تزوس به هرکسی که دارای ارز دیجیتال تزوس است اجازه می دهد که درباره تغییرات احتمالی قوانین رای دهد. این نرم افزار به صورت خودکار به روز می شود تا از ایجاد تغییرات اطمینان حاصل کند. 

بلاک چین Tezos

Tezos یک قرارداد هوشمند و پلتفرم بلاک چین برنامه های کاربردی غیر متمرکز (DApps) است. همچنین دارای ویژگی اصلاح خودکار است که از مکانیزم رای گیری زنجیره ای استفاده می کند. هنگامی که عرضه اولیه سکه خود را در سال 2017 راه اندازی کرد، این پروژه با موفقیت 232 میلیون دلار جمع آوری کرد. Tezos به یکی از بحث برانگیزترین پروژه های بلاک چین تبدیل شد.
بلاک چین Tezos به گونه ای طراحی شده است که یک شبکه معاملاتی غیرمتمرکز ، بدون مجوز و همتا به همتا باشد که توسط قراردادهای هوشمند تسهیل می شود. با کنار گذاشتن مدل PoW ، این پلتفرم یک مدل نمایندگی اثبات سهام (DPoS) را اجرا کرد. این مجموعه به ذینفعان خود این امکان را می دهد که از طریق پروتکل حکمرانی زنجیره ای در تصمیمات مهم مربوط به پروتکل و حکمرانی شرکت کنند.

خرید و فروش تزوس در پینگی

برای خرید و فروش تزوس در بازار معاملاتی پینگی باید طبق مراحل زیر را اقدام کنید:

  • ایجاد حساب کاربری در یک صرافی معتبر
  • احراز هویت با اطلاعات معتبر شخصی
  • مشخص کردن میزان ارز و مبلغ مورد نظر
  • ثبت درخواست خرید یا فروش ارز دیجیتال تزوس

البته ناگفته نماند که شما می توانید این ارز دیجیتال را به هنگام خرید در کیف پول داخلی پینگی نگهداری کنید. در صورتی که قصد استفاده از کیف پول داخلی پینگی را ندارید میتوانید از کیف پول هایی که از ارز دیجیتال تزوس پشتیبانی می کنند استفاده کنید. قبل از خرید تزوس به شما باید دانش خود را درباره خرید و فروش ارز دیجیتال کامل کنید. چرا که این دانش به شما کمک میکند که بدانید در چه زمانی باید بخرید و در چه زمانی باید بفروشید که سود شما چندبرابر شود.

خرید و فروش تزوس از صرافی های آنلاین

نحوه خرید تزوس یا فروش آن از صرافی های آنلاین مشابه خرید و فروش تزوس در بازار پینگی می باشد. برای خرید و فروش ارز دیجیتال تزوس یا دیگر ارزها باید حساب کاربری تایید شده در صرافی داشته باشید. سپس می توانید با توجه به قوانین صرافی به خرید و فروش بپردازید. لازم به ذکر است که صرافی معمولا سطوح دسترسی مختلفی برای کاربران دارند. معمولا هر سطح دسترسی محدودیت های واریز و برداشت دارد. 

کیف پول های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال تزوس

تزوس کیف پول رسمی برای ذخیره و نگهداری معرفی نکرده است. اما برخی از کیف پول هایی که در بازار موجود است برای نگهداری این ارز مناسب می باشند. محبوب ترین و پرکاربردترین این کیف پول ها عبارتند از:

از کجا تزوس بخریم؟

بازار معاملاتی پینگی برای راحتی کاربران خود خدمات خرید و فروش تزوس با کمترین قیمت در بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

چه مقدار تزوس می توان خرید؟

معمولاً امکان سرمایه گذاری هر مبلغی در تزوس وجود دارد. حداقل محدودیت بازار معاملاتی پینگی برای خرید تزوس ین ۱۰۰ هزار تومان است.

چگونه تزوس بخریم؟

یک صرافی معتبر پیدا کنید، حساب کاربری بسازید، احراز هویت کنید و به خرید و فروش تزوس بپردازید.

آنالیز روزانه
آنالیز هفتگی
آنالیز ساعتی
3

محاسبه

XTZ Tezos
1XTZ = 6.1630736385383$
USD
ریال
توجه :
  • قیمت ها با گذشت زمان تغییر می کنند
معامله در پینگی

جزییات ارز دیجیتال Tezos

رتبه در بازار

#37

ارزش نسبت به BTC

0.00010112

ارزش نسبت به ETH

0.00148450

حجم مارکت (24h)

5.33 Bn

1H High/Low

$6.226 / $6.118

24H High/Low

$6.272 / $5.807