Ethereum
0.16%
Ethereum

خرید اتریوم Ethereum

ETHEREUM ETH

$ 3,116.83

87,339,366 تومان

0.16%

$ 3,116.83

87,339,366 تومان

نمودار تغییرات و قیمت اتریوم

خرید و فروش اتریوم در صرافی پینگی

خرید و فروش اتریوم در بازار معاملاتی پینگی در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام است.

چگونه در پینگی اتریوم بخریم؟

 • ایجاد حساب کاربری:

برای خرید اتریوم در بازار معاملاتی پینگی، شروع کار به گونه ای طراحی شده تا با سرعت و امنیت بالا برای حفظ اطلاعات شخصی شما انجام شود.

 • احراز هویت:

برای جلوگیری از سرقت یا کلاهبرداری هویت، به ثبت مدارکی برای شناسایی نیاز دارید تا تمامی عملیات ها در حساب کاربری با هویت اصلی شما انجام شود.

 • خرید اتریوم:

با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزارتومان و از طریق واریز بانکی ریال می‌توانید اتر بخرید.

چگونه اتریوم خود را به کیف پول پینگی انتقال دهیم؟

برای انتقال اتریوم به حساب پینگی، کافی است بعد از ثبت نام و احراز هویت به قسمت "کیف پول من" رفته و برای اتریوم در خواست "ایجاد کیف پول" را بزنید. بعد از ثبت درخواست، کیف پول اتریوم به همراه بارکد و آدرس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هنگام انتقال اتریوم به آدرس کیف پول دقت کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید.

برای ارسال اتریوم از کیف پول خارجی به کیف پول پینگی، باید آدرس کیف پول اتریوم پینگی را در قسمت آدرس مبدا قرار دهید و بعد از وارد کردن مقدار اتریوم، درخواست انتقال را ثبت کنید.

زمان انتقال اتریوم به کیف پول مبدا بستگی دارد. ولی ممکن است این انتقال بین چند دقیقه تا چند ساعت زمان ببرد.

کارمزدی که برای انتقال اتریوم به کیف پول پینگی از شما کسر می‌شود، مربوط به شبکه است و پینگی هیچ نفعی از این انتقال نمی‌برد.

چگونه اتریوم خود را از کیف پول پینگی خارج کنیم؟

برای انتقال اتریوم از کیف پول پینگی، به "کیف پول من" بروید. در مقابل اتریوم روی گزینه "برداشت" کلیک کنید. بعد از ثبت آدرس کیف پول مقصد و مشخص کردن مقدار اتریوم دلخواه برای انتقال، با تایید تراکنش درخواست خود را ثبت کنید.

در انتخاب آدرس کیف پول مقصد دقت کنید. زیرا این معاملات برگشت ناپذیر هستند. بازار معاملاتی پینگی هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه بودن آدرس کیف پول مقصد و اهداف شما از انتقال اتریوم به کیف پول‌های دیگر ندارد.

کارمزدی که برای انتقال اتریوم از پینگی به کیف پول خارجی از شما کسر می‌شود، مربوط به شبکه است و پینگی هیچ نفعی از این انتقال نمی‌برد.

خرید اتریوم از بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ایرانی

پینگی به عنوان بهترین و معتبرترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال در ایران امکان خرید بیت کوین، اتریوم، ترون و سایر رمزارزها را با کمترین کارمزد ممکن را فراهم کرده است. کاربران گرامی می‌توانند در کنار استفاده از سایت رسمی پینگی با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی پینگی خرید و فروش اتریوم را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهند. برای خرید و فروش اتریوم همین‌الان سفارش خود را در بازار معاملاتی پینگی ثبت کنید.

راهنمای کیف پول اتریوم

عوامل متعددی در تعیین امنیت یک کیف پول ارز دیجیتال اتریوم تاثیر گذار هستند. نوع کیف پول و شرکت توسعه‌دهنده آن، دو عامل بسیار مهم در این رابطه به حساب می‌آیند. بهترین انتخاب، یک کیف پول گرم توسعه یافته توسط یک شرکت معتبر است. برای انتخاب یکی از این دو دسته‌بندی، باید تعادلی بین امنیت و آسودگی در استفاده برقرار کرده و فاکتور مهمتر برای خود را مشخص کنید. به عبارتی تعیین کنید بین سرعت در استفاده و امنیت بالا، کدام یک برای شما دارای اولویت بیشتری است.

هر ارائه دهنده کیف پول، تعدادی ویژگی‌ امنیتی خاص برای کیف پول خود توسعه می‌دهد. بعد از دانلود و نصب ( کیف پول نرم افزاری یا گرم) یا خرید (کیف پول سخت افزاری یا سرد)، راهنمای کیف پول را خوانده و با چگونگی استفاده از آن‌ها آشنا شوید. احراز هویت دو مرحله‌ای، امنیت حساب کاربری و پشتیبانی بیست و چهار ساعته خیالتان را از بابت امنیت کیف پول‌های اتریوم تا حد زیادی راحت می‌کنند.

در بلاگ پینگی به آموزش بهترین کیف پول‌های اتریوم پرداختیم. با مراجعه به محتوای آموزشی زیر، راهنمای استفاده کاربردی ترین کیف پول‌‌ اتریوم را مطالعه کنید.

آموزش گام به گام کیف پول متامسک

کاربران اتریوم همچنین می‌توانند با نسخه پشتیبان و رمزگذاری از پول خود محافظت کنند. علاوه بر این، هویت و اطلاعات شخصی آنها همیشه محافظت می‌شود، زیرا هیچ نیازی به افشای اطلاعات نیست.

آشنایی با اتریوم؛ با ارزش ترین آلت کوین جهان

اتریوم یک بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز و دارای قابلیت قرارداد هوشمند است. اتر (Ether) رمزارز پلتفرم اتریوم، بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال ارزشمند است. می‌توان از اتریوم به عنوان فعال ترین بلاک چین جهان نام برد.

خرید و فروش اتریوم در بازار معاملاتی پینگی در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام است.

اتریوم در چه زمینه‌هایی کاربرد دارد؟

پلتفرم اتریوم، توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز را ایجاد و راه اندازی کنند. یک برنامه غیر متمرکز یا به اختصارDapp  می‌تواند بدون نیاز به واسطه‌ها و با استفاده از توزیع جمعی یک عمل مخصوص را انجام دهد. برای مثال بیت کوین یک Dapp است که کاربران می‌توانند توسط آن دارایی‌های دیجیتالی به اسم بیت کوین را به صورت همتا به همتا منتقل کنند.

 

مزایای پلتفرم غیرمتمرکز اتریوم

چون برنامه‌های غیر متمرکز در بلاک چین اجرا می‌شوند، در نتیجه از تمام ویژگی‌های بلاک چین نیز می‌توانند استفاده کنند. مثلا:

غیر قابل تغییر بودن

 واسطه‌ها و افراد ثالث نمی‌تواند هیچ تغییری در داده ها ایجاد کنند.

غیرقابل دستکاری و نفوذ

برنامه‌ها بر اساس اجماع شبکه فعالیت می‌کنند. بنابراین امکان سانسور، نفوذ به شبکه یا حذف داده‌ها وجود ندارد.

امنیت بالا

بدون نهاد مرکزی و تضمین شده توسط رمزنگاری‌ها است.

همیشه فعال

برنامه‌ها هرگز متوقف نمی‌شوند و هیچ کس قادر به جلوگیری از فعالیت آنها نیست.

هر خدمت متمرکزی می‌تواند توسط اتریوم غیرمتمرکز شود. خدمات بزرگی مثل پرداخت‌ها، بیمه،‌ رای‌گیری و بسیاری از خدماتی که اکنون توسط واسطه‌ها انجام می‌شوند، با بلاک چین تمرکز زدایی خواهند شد.

قیمت اتریوم چگونه تعیین می‌شود؟

وقتی تقاضا برای اتریوم افزایش می‌یابد، قیمت افزایش و وقتی تقاضا کاهش می‌یابد‌، قیمت کاهش می یابد.

چه مقدار اتریوم می‌توان خرید؟

معمولاً امکان سرمایه گذاری هر مقداری در اتر وجود دارد. حداقل محدودیت بازار معاملاتی پینگی برای خرید اتریوم ۱۰۰ هزار تومان است.

اگر 1 اتریوم بخرم چه اتفاقی می‌افتد؟

افزایش / کاهش ارزش، مقدار دارایی شما (تعداد اتریوم شما) را تغییر نمی‌دهد. پس اگر 1 اتریوم با 500 دلار بخرید، اتریوم 500 دلاری دارید. اگر قیمت تا 1000 دلار برسد ، ارزش 1 اتر شما 1000 دلار خواهد بود.

چگونه اتریوم را به پول نقد تبدیل کنم؟

بعد از ثبت نام و احراز هویت در بازار معاملاتی پینگی می‌توانید اتر را به حساب خود واریز کنید و در پینگی با بهترین قیمت بفروشید.

کارمزد پینگی در خرید و فروش اتریوم چقدر است؟

کارمزد معاملات با توجه به حجم معاملات ۳۰ روز گذشته کاربر محاسبه می‌شود. میزان کارمزد درصدی از حجم کل مبادله است که از هر دو طرف خریدار و فروشنده دریافت می‌گردد. کارمزد در نظر گرفته شده برای بازار حرفه‌ای خرید و فروش اتریوم 0.1 درصد (یا به عبارت ساده 1 تومان در هر 1000 تومان معامله) است. اگر قصد خرید به ریال داشته باشید، میزان کارمزد به صورت اتر از شما دریافت می‌شود و در صورت فروش ارزدیجیتال میزان کارمزد نیز بر اساس ریال محاسبه و دریافت می‌گردد.

 

آنالیز روزانه
آنالیز هفتگی
آنالیز ساعتی
3
ETH Ethereum
تومان
توجه :
 • قیمت ها با گذشت زمان تغییر می کنند
خرید و فروش اتریوم

اطلاعات بازار پینگی

حجم بازار

---

شروع قیمت

---

قیمت کنونی

---

بالاترین قیمت ۲۴ ساعته

---

پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعته

---

جزییات ارز دیجیتال Ethereum

رتبه در بازار

#2

ارزش نسبت به BTC

0.07435895

ارزش نسبت به ETH

1.00000000

حجم مارکت (24h)

371.4 Bn

1H High/Low

$3,131.277 / $3,105.657

24H High/Low

$3,193.652 / $3,034.591

$ 3,116.83

اتریوم Ethereum

 • Rank #2
 • peer-to-peer
 • قیمت 3,116.83
 • تسلط به بازار 15.997%
 • پایین‌ترین/بالاترین 1H $3,131 / $3,106
 • پایین‌ترین/بالاترین 24H $3,194 / $3,035
 • مارکت‌کپ 371.4 Bn